ПОЖЕРТВОВАТЬ
Наш банер

СМОТРИТЕ
СВЕТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ, ПАСХА 2018

ПРОГНОЗ ПОГОДЫ
Сайты


ГЕОГРАФИЯ САЙТА
free counters
ИНФОРМАЦИЯ
Главная | Мой профиль | Вход | RSS
Среда, 19.12.2018, 03:26

Вы вошли, как Гость
Група "Гости"

Статистика
ПЕРЕВОД САЙТА
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
СЕГОДНЯ
О КРЕЩЕНИИ РУСИ

Календарь
Актуально
Праздники
Православные праздники
Поиск
География
МЫ В СОЦ.СЕТЯХ

Друзья сайта
Партнеры сайта
CY-PR.com

PR-CY.ru

Яндекс.МетрикаГлавная » Статьи » Краткие очерки

20 дивовижних фактів про світ і людину (продовження)

13. У тварин є беэсмертний дух

Що скажемо про дух тварин? Вони, як i люди, бувають від природи носiями певного духу. Тварини однієї породи бувають смiливi та боязкi, злi та похмурі, ласкавi та веселi. Їм не властивi вищi властивостi духовності: релiгiйнiсть, моральне почуття, фiлософське i наукове мислення, тонка художня i музична сприйнятливість. Але любов та зачатки альтруiзму, а також естетичного почуття властивi й тваринам. Не вища форма любовi, не любов Божественна, а тiльки любов сiмейна; але в цiй любовi лебедi та голуби, мабуть, навіть перевершують людей. Відомі факти самогубства лебедя, що втратив свою подругу; Bін високо злiтає, складає крила i падає каменем на землю.

Дух тваринний, звичайно, повинен бути безсмертним, бо він теж має початок в Дусi Божому, Дусi безсмертному. Думка про безсмертя духу тварин явно мiститься у вiдомих словах Павлових про надiю всього створiння (Рим. 8: 20, 21): ... у надії, що й саме створiння буде визволене вiд рабства тлiнню на свободу слави дiтей Божих.

14. Психiка впливає на перебiг хвороби

Центральна нервова система панує над yciмa процесами в органiзмi, визначав та спрямовує роботу всіх органів, ,їх зростання i стан.

Загальновiдомим є могутнiй вплив психiки хворого на перебiг хвороби. Стан духу хворого, його довiра або недовiра лiкарю, глибина його вiри та надії на зцiлення чи, навпаки, психiчна депресiя, викликана необережними розмовами лiкарiв у присутностi хворого про серйознiсть його хвороби, глибоко визначають результат хвороби. Психотерапiя, що полягає у словесному, правильнiше, духовному впливi лiкаря на хворого - загальновизнаний метод лiкування багатьох хвороб, що часто дає прекрасні результати.

15. Ми володіємо духовними здiбностями

Просвiтлений дух святих повною мiрою i завжди має тi трансцендентальнi здiбностi, якi у звичайних людей виявляються тiльки в стані сомнамбулiзму (гiпнозу).

Ми володiємо не тiльки п"ятьма почуттями. Є в нас здатностi сприйняття вищого порядку, невiдомi фiзiологам. Дмитро Iванович Менделєєв багато розмiрковував про перiодичну систему елементiв, i зрештою "побачив" її yвi сні.

Широко вiдомi факти творчостi yвi сні. Вельми важлива пiдсвiдома дiяль- ність може виявлятися i наяву, i в стані, промiжному мiж сном i неспанням. Те, що називається натхненням, досить часто приходить у стані бiльш-менш повного затемнення усвiдомлення дійсності. До надприродних, науково нез"ясовних здiбностей духу належать i вiщi сни.

16. Коли людина вмирає, все життя може раптово промайнути в її свідомості

Давно вiдомо, що перед смертю з дивовижною яснiстю та неймовiрною швидкiстю може промайнути у свiдомостi людини все її життя. У цих дивовижних фактах вiдтворення за двi-три хвилини подiй цiлого життя, що тривала десятки років, нас вражає, по-перше, надприродна швидкiсть плину спогадiв, i, по-друге, дивовижна повнота i яснicть їx.

Одна людина, що мала напрочуд евiтлий разум, переходила через рейки в ту хвилину, коли раптом з"явився поїзд, що наближався повним ходом. lй нiчого не залишалося, як лягти мiж рейками. I ось в той час, коли вагони пролiтали над цiєю завмерлою людиною, почуття небезпеки навело їй на память yci подiї її життя, так що немов сторінка з книги далі розгорнулася перед її очима.

Якщо такий раптовий перегляд усього життя можливий у того, хто вмирае, i навіть yвi сні, то стає зрозумiлим, як на Страшному Судi розкриється в нашiй свiдомостi "Книга гріхів".

Категория: Краткие очерки | Добавил: admin (30.03.2018)
Просмотров: 49
 
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

СВЯТО-ПОКРОВСКИЙ СОБОР, ул. Красноармейская, 1, пгт. Петриковка, Петриковский район, Днепропетровская область,

тел. +3805634 2 4616, email: newbegin3@gmail.com